50% OFF
High-quality HDMI cable (1.5 meter) for clear audio & video transmission—ideal for TVs, monitors, laptops, set-top boxes, and projectors.
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹199 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.10kg |
| Color | Royal Blue |
| Dimensions | L: 18.00cm W: 12.00cm H: 3.00cm |
| SKU | PRD-HDMICA |
| Brand | Zebion Product |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!