75% OFF
Best Deal
Trending
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹549 |
| Availability | 3 in stock |
| Weight | 0.50kg |
| Size | M |
| Color | Black |
| Dimensions | L: 15.00cm W: 9.00cm H: 4.00cm |
| HSN Code | 8507 |
| SKU | PRD-ARUJOY-001 |
| Brand | Arujpoy |
| Managed By | Naivedi |
No reviews yet. Be the first to review this product!