82% OFF
Best Deal
Trending
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹399 |
| Availability | 2 in stock |
| Weight | 0.50kg |
| Color | Black |
| Dimensions | L: 15.00cm W: 9.00cm H: 4.00cm |
| HSN Code | FH-HAC-HDW1209CLOP-LED |
| SKU | PRD-RECONN |
| Brand | Reconnect |
| Managed By | Naivedi |
No reviews yet. Be the first to review this product!