54% OFF
Best Deal
Trending
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹274 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.50kg |
| Size | M |
| Color | Black |
| Dimensions | L: 12.00cm W: 8.00cm H: 5.00cm |
| HSN Code | HSASGTY5643 |
| SKU | PRD-PHONEZ |
| Brand | Fithear |
| Managed By | Naivedi |
A good budget-friendly car phone mount that offers flexibility, stability, and convenience for daily driving.