70% OFF
Heavy-duty audio splitter cable (2 Male / 1 Female) for sharing audio output to two devices—ideal for headphones, speakers, and audio systems.
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹149 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.10kg |
| Color | Black |
| Dimensions | L: 8.00cm W: 5.00cm H: 2.00cm |
| HSN Code | 8544 |
| SKU | PRD-AUDIOS-001 |
| Brand | Zebion Product |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!