50% OFF
| A 2-Pin Power Cable is an AC power cord designed to supply electricity to compatible electronic devices such as laptop adapters, printers, gaming consoles, and small appliances. | |
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹199 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.20kg |
| Dimensions | L: 15.00cm W: 10.00cm H: 3.00cm |
| HSN Code | 85444299 |
| SKU | PRD-2PINPO |
| Brand | Computer Peripheral |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!