50% OFF
| A SATA Data Cable (Black) is an internal computer cable designed to connect storage devices such as HDDs, SSDs, or optical drives to the motherboard for fast and reliable data transfer. | |
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹149 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.10kg |
| Dimensions | L: 8.00cm W: 5.00cm H: 1.50cm |
| HSN Code | 8544 |
| SKU | PRD-SATADA |
| Brand | Computer Peripheral |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!