43% OFF
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹1,869 |
| Availability | 5 in stock |
| Weight | 0.50kg |
| Dimensions | L: 26.00cm W: 23.00cm H: 10.00cm |
| HSN Code | 4202 |
| SKU | PRD-LARGEN |
| Brand | ROYAL CHOICE |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!