69% OFF
Compact and stylish faux leather mini jewelry travel case designed to store and organize rings and small jewelry. Durable, elegant, and perfect as a gift for girls and women.
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹249 |
| Availability | 2 in stock |
| Weight | 0.09kg |
| Size | 10 x 10 x 5 cm |
| Dimensions | L: 12.00cm W: 12.00cm H: 7.00cm |
| HSN Code | 4202 |
| SKU | Faux Leather Jewelry Case – Black |
| Brand | ROYAL CHOICE |
| Managed By | Rinku Desai |
Vanity 's fabric is very soft and is of good quality It occupies very less space and is travel friendly also lesser chance of jwellery getting tarnished