62% OFF
Best Deal
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹549 |
| Availability | 13 in stock |
| Weight | 0.30kg |
| Size | L, M, S, XL |
| Dimensions | L: 12.00cm W: 10.00cm H: 3.00cm |
| HSN Code | 6211 |
| SKU | LKV_Green_Kurta |
| Brand | ROYAL CHOICE |
| Managed By | Gujju Vendor |
nice fabric
Very nice
good colour, fittings