Best Deal
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹20 |
| Availability | 2 in stock |
| Weight | 0.90kg |
| Size | 41mm |
| Color | Black |
| Dimensions | L: 12.00cm W: 10.00cm H: 8.00cm |
| HSN Code | 9102 |
| SKU | PRD-ROLEXO |
| Brand | Rolex |
| Managed By | Tester-Raj |
Automatic mechanical movement
Scratch-resistant sapphire crystal
Stainless steel case and bracelet
Water resistant up to 100 meters
Classic black dial with luminous markers
Rolex men’s watch
Original Rolex box
Warranty card
User manual
good product, value for money